FOTOSESSIOON ÕUES VÕI SINU KODUS

Võime näiteks jalutada Luke mõisapargis, nautida Tartu vanalinna arhitektuuri, kuulata Elva metsade kohinat või võtta aja maha hoopis sinu enda kodus, kus tunned end kõige mõnusamalt!

 Standardpakett:
Pildistamine kestab 60 minutit ning see sisaldab:
¤ Kõik õnnestunud pildifailid (originaalsuuruses) veebigaleriina või kirjutatuna DVD- plaadile.
¤ 25 trükitud fotot mõõdus 10x15 cm.Sessioon sobib hästi jäädvustamaks portreed, lastega peret ning beebiootust.
75€

Minipakett:Pildistamine kestab 30 minutit ning sisaldab:
¤ Kõik õnnestunud pildifailid (originaalsuuruses) veebigaleriina või kirjutatuna DVD- plaadile.
¤ 15 trükitud fotot mõõdus 10x15 cm.Sessioon sobib hästi jäädvustamaks portreed, peret ning beebiootust.
45€
 

* eelnevate pakettide hinnad kehtivad Elvas, Tartus või selle lähiümbruses- kaugemates paikades pildistamise hind kokkuleppel.

* pikemate fotosessioonide hinnad kokkuleppel.


FOTOSESSIOON TARTUS, KARRAMEL STUUDIOS

Vahel on Eestimaa ilm üsnagi heitlik, kuid õnneks on võimalus lasta end jäädvustada suures (kokku 210 r/m), ent väga hubases ja maagilises fotostuudios. Tegelikult on stuudioid lausa kaks, vaata fotosid siit FB lehelt:https://www.facebook.com/433206573492020/photos/?tab=album&album_id=1291445687668100Püüdes nurgakesi lühidalt iseloomustada, siis esimene neist, Hugo, on pigem luksuslikumas stiilis stuudio, mille ühes otsas on aknad ning teises suur valge fotosein. Samuti on võimalus kasutada selliseid värvilisi foone nagu punane, beež ja must. Üks sein on ka mustaks värvitud. Lisaks on stuudios lühtrid, antiikne mööbel, suur voodi ja palju muud!Teine nurgake, Raimond, on pigem romantilisema stiiliga stuudio, mis on ühtlasi ka väga valgusküllane- nimelt paiknevad kahes seinas suured aknad. Seega on tihti võimalus pildistada ka naturaalse valgusega. Ruumis asetsevad mitu erineva stilistikaga nurka ning ka voodi näiteks buduaarisessiooni tarbeks.Eriti vahva on see, et mõlemad stuudiod on uuenevad pidevalt ning seetõttu on pildistamisvõimalusi lõputult- piirab vaid fantaasia!Stuudio asub Tartus, aadressiks on Sõpruse pst. 2 ning kolmas korrus.

 Standardpakett: Pildistamine kestab 60 minutit ning see sisaldab:
 ¤ Kõik õnnestunud pildifailid (originaalsuuruses) veebigaleriina või kirjutatuna DVD- plaadile.
¤ 25 trükitud fotot mõõdus 10x15 cm. Sessioon sobib hästi jäädvustamaks portreed, lastega peret ning beebiootust.
 75€ + 25€ rent= 100€
 
PS! Kui ajaliselt klapib ja ruumid on vabad, siis saame teha ka nii, et pildistame 30 minutit ühes ja 30 minutit teises stuudioruumis, sel juhul tuleks hinnaks 75€ + 30€ rent= 105€
 
Minipakett: Pildistamine kestab 30 minutit ning sisaldab:
 ¤ Kõik õnnestunud pildifailid (originaalsuuruses) veebigaleriina või kirjutatuna DVD- plaadile.
¤ 15 trükitud fotot mõõdus 10x15 cm. Sessioon sobib hästi jäädvustamaks portreed, väiksemat peret ning beebiootust.
 45€  + 15€ rent= 60€

PS! Stuudios pildistamise aja tagab minu poolt tehtud broneering, mis eeldab eelpoolmainitud ettemaksu stuudiorendi ulatuses ning kui selgub, et keegi haigestub või jääb mõnel muul põhjusel pildistamine ära, siis ettemaks tagastamisele ei kuulu.

PS 2! Kõikide eelmainitud fotosessioonide trükitavad parimad pildid valin välja mina, hiljem saab soovi korral kenasti lasta ise pilte juurde teha! Kindlasti soovitan seejuures teha märke Internetis või öelda teenindajale, et fotosid mitte korrigeerida! Siis jäävad fotode algsed värvid kenasti alles.


 ÜRITUSTE PILDISTAMINE:  Kuna mitmesuguste koosviibimiste (tüdrukuteõhtud, sünnipäevad..) pildistamisel on palju erinevaid tahke, siis palun saada mulle postkasti sõnum ning kirjelda lähemalt, millise üritusega on tegu, kus ja millal see toimub, kui palju on oodata külalisi, mida sooviksid täpsemalt lasta jäädvustada jms. Selle põhjal saame ka hinnas kokku leppida.Pulmade puhul oleks väga vahva ka enne tähtsat päeva pruutpaariga kohtuda- saaksime üksteisega juba varakult tuttavaks ning üheskoos pulmapäeva graafiku üle vaadata ning vajadusel miskit kohandada. Et see oluline päev ikka võimalikult mõnusalt ja sinulikult jäädvustatud saaks! :)

________________________________________________________________

 NÕUANDEID FOTOSESSIOONIKS


Mis puuudutab riietust, siis põhiline on kindlasti see, et sul oleks mugav! Fotol näivad kõige kaunimad rõivad, mis on ühevärvilised ning puhaste toonidega. Väga suurte mustrite ja kirjadega esemed tõmbavad endale liigselt tähelepanu ning (eriti peenikesed) triibud kipuvad pildil jääma virvendama.Kui oled tulemas pildistama mitmekesi, näiteks perega, siis oleks vahva, kui teie riietus mingil määral ühtiks. See loob fotodel tervikuma mulje. Sügisel värviliste lehtede perioodil kõigil kollased kampsunid, suveajal naisperel sarnastes toonides kleidid või stuudiosse tulles igal inimesel sinised teksad ja valge maika. Praktika näitab, et heledad ning pastelsed toonid mõjuvad alati helgelt ja hästi, mustad ning tumedad seevastu süngelt. Küll aga mustal stuudio taustal toimivad tumedamat värvi riided kenasti ning budusessil on samuti must pesu täiesti omal kohal. Seega sõltub see natuke ka pildistamise stiilist.Stuudiosse tasub kindlasti kaasa võtta ka riietuse juurde sobivad jalatsid- jälgi kindlasti, et need oleksid puhtad. Kui kleidiga pildistama ei tule ning kontsi kanda ei soovi, siis väga hästi sobib fotodele jääda ka paljajalu. Soovitan vältida sokkides olemist, sest see mõjub natuke veidralt.Naistel soovitan kindlasti enne pildistama tulemist läbi käia meikari ning juuksuri juurest- korralik meik ning soeng aitavad heade piltide õnnestumisele väga palju kaasa! Kui enda lemmikut ilutegijat pole, siis Elvas saab sind nii meigi kui soenguga aidata Triin Tuhkur, kes töötab nii Kelli Ilustuudios kui ka enda kodus ning Tartus saab eelmainituid Helis Künnapi poolt, kes askeldab fotostuudiote kõrval asuvas meigiklassis. 


Kui sa ei saanud eelneva teksti abil oma küsimustele vastuseid, siis ootan põnevusega su kirja aadressil ppirjoo@gmail.com! Loodan, et kohtume juba peatselt! Et oleks hea ka kümne ja neljakümne aasta pärast meenutada, kui pisikesed need beebi varbad ikkagi olid või kuidas sai ühel juunikuu päeval tulevase abikaasaga Emajõe ääres päikeseloojangu taustal piknikku peetud!Seniks aga soovin kõike vahvat!
 Pirjo  

Using Format