HINNAKIRI ALATES 17.01.2021

FOTOSESSIOON ÕUES VÕI SINU KODUS


Võime näiteks jalutada Luke mõisapargis, nautida Tartu vanalinna arhitektuuri, kuulata Elva metsade kohinat või uidata hoopis mõne järve kaldal. Kindlasti leiame koos mingi mõnusa koha!

Standardpakett:
Pildistamine kestab 60 minutit ning see sisaldab:
¤ Kõik õnnestunud pildifailid (originaalsuuruses) veebigaleriina.
¤ 25 kõrgkvaliteetset printi mõõdus 10x15 cm.
100€

Minipakett: Pildistamine kestab 30 minutit ning see sisaldab:
¤ Kõik õnnestunud pildifailid (originaalsuuruses) veebigaleriina.
¤ 15 kõrgkvaliteetset printi mõõdus 10x15 cm.
65€


* eelnevate pakettide hinnad kehtivad Elvas, Tartus, Otepääl või nende lähiümbruses- kaugemates paikades pildistamise hind kokkuleppel.

* lühemate/ pikemate fotosessioonide hinnad kokkuleppel.


FOTOSESSIOON KARRAMEL STUUDIOS

Vahel on Eestimaa ilm üsnagi heitlik, kuid õnneks saame pildistada suures (kokku 210 r/m), ent väga hubases ja maagilises fotostuudios. Ruume on kaks, need uuenevad pidevalt ning fotosid näeb siit:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Pirjofoto&set=a.2270861116393214

 Karramel stuudio asukoht: Tartu, Sõpruse pst 2, A korpus, III korrus.


Standardpakett: Pildistamine kestab 60 minutit ning see sisaldab:
¤ Kõik õnnestunud pildifailid (originaalsuuruses) veebigaleriina.
¤ 25 kõrgkvaliteetset printi mõõdus 10x15 cm.
125€

Minipakett: Pildistamine kestab 30 minutit ning see sisaldab:
¤ Kõik õnnestunud pildifailid (originaalsuuruses) veebigaleriina.
¤ 15 kõrgkvaliteetset printi mõõdus 10x15 cm.
80€

* stuudios pildistamise tagab ettemaks vastavalt pakettidele 25 ja 15 eurot ning kui fotosessioonist loobutakse vähem kui 24h enne pildistamist, siis ettemaks tagastamisele ei kuulu.

* galeriisse ilmuvad pildid maksimum kahe nädalaga.

* fotosid hoian galeriis kolm nädalat!

* kõikide eelmainitud fotosessioonide trükitavad parimad pildid valin välja mina, hiljem saab soovi korral kenasti lasta ise pilte juurde teha. ÜRITUSTE PILDISTAMINE


Kuna mitmesuguste koosviibimiste (tüdrukuteõhtud, sünnipäevad..) pildistamisel on palju erinevaid tahke, siis palun saada mulle meilile (ppirjoo@gmail.com) kiri ning kirjelda lähemalt, millise üritusega on tegu, kus ja millal see toimub, kui palju on oodata külalisi, mida sooviksid täpsemalt lasta jäädvustada jms. Selle põhjal saame ka hinnas kokku leppida. Pulmade puhul oleks väga vahva ka enne tähtsat päeva pruutpaariga kohtuda- saaksime üksteisega juba varakult tuttavaks ning üheskoos pulmapäeva graafiku üle vaadata ning vajadusel miskit kohandada. Et see oluline päev ikka võimalikult mõnusalt ja sinulikult jäädvustatud saaks! :)

________________________________________________________________

NÕUANDEID FOTOSESSIOONIKS


Mis puuudutab riietust, siis põhiline on kindlasti see, et sul oleks mugav! Fotol näivad kõige kaunimad rõivad, mis on ühevärvilised ning puhaste toonidega. Väga suurte mustrite ja kirjadega esemed tõmbavad endale liigselt tähelepanu ning (eriti peenikesed) triibud kipuvad pildil jääma virvendama. Kui oled tulemas pildistama mitmekesi, näiteks perega, siis oleks vahva, kui teie riietus mingil määral ühtiks. See loob fotodel tervikuma mulje. Sügisel värviliste lehtede perioodil kõigil kollased kampsunid, suveajal naisperel sarnastes toonides kleidid või stuudiosse tulles igal inimesel sinised teksad ja valge maika. Praktika näitab, et heledad ning pastelsed toonid mõjuvad alati helgelt ja hästi, mustad ning tumedad seevastu süngelt. Küll aga mustal stuudio taustal toimivad tumedamat värvi riided kenasti ning budusessil on samuti must pesu täiesti omal kohal. Seega sõltub see natuke ka pildistamise stiilist. Stuudiosse tasub kindlasti kaasa võtta ka riietuse juurde sobivad jalatsid- jälgi kindlasti, et need oleksid puhtad. Kui kleidiga pildistama ei tule ning kontsi kanda ei soovi, siis väga hästi sobib fotodele jääda ka paljajalu. Soovitan vältida sokkides olemist, sest see mõjub natuke veidralt. Naistel soovitan kindlasti enne pildistama tulemist läbi käia meikari ning juuksuri juurest- korralik meik ning soeng aitavad heade piltide õnnestumisele väga palju kaasa! Kui enda lemmikut ilutegijat pole, siis näiteks Elvas saab sind nii meigi kui soenguga aidata Triin Tuhkur, kes töötab nii Kelli Ilustuudios kui ka enda kodus ning Tartus saab eelmainitut Helis Künnapi poolt, kes askeldab fotostuudiote kõrval asuvas meigiklassis.


Kui sa ei saanud eelneva teksti abil oma küsimustele vastuseid, siis ootan põnevusega su kirja aadressil ppirjoo@gmail.com ning loodan, et kohtume juba peatselt! Seniks aga soovin kõike vahvat!
Pirjo

Using Format