JÕULUD 2023!
Pildistan Tartus, imelises Karramel stuudios, mis on ühtlasi ka Lõuna-Eesti suurim fotostuudio! Valida on kahe ruumi vahel: Hugo ja Raimond. Nagu juba väikestviisi traditsiooniks on saanud, siis Hugo on pigem luksuslikum ja kullasärasem (+ valge ja ühevärvilise tausta võimalus!) ning Raimond helgem ja just kui jõulumaa.

Mis puutub broneerimisse, siis nädalavahetusse enne detsembri keskpaika suurt lootust enam saada pole, mõni hommikune ja hilisem õhtune kellaaeg veel on.. Aga igal juhul tasub mulle üle kirjutada ning viskan graafikule pilgu peale! Tihti on äraütlemisi ja haigestumisi, nii et võib ikkagi hästi trehvata!

Superhea uudis on ka! Fotod saab kätte juba järgmisel päeval! Jah, sa lugesid õigesti! Jah, ma tean- tõenäoliselt ei paku ükski fotograaf nii kiiret teenust. Tere tulemast! Nagu ikka on pakettides ka paberfotod, nii et siit ka väike kingiidee vanaemale kaminasimsile. Või endale seinale. Või albumisse.

Kinkekaardi võimalus on samuti! Saab ise vastavalt sessiooni kestvusele selle valida ning kui kingi saaja peaks soovima, siis saab ta ise juurde makstes minuga kauem pildistada.

Palun edasta kõik rõõmud ja mured, mis pildistamist puudutavad mulle meili peale: ppirjoo@gmail.com ning arutame-mõtleme ägeda plaani välja!
Püüame jõulumaagia pildile!
P.

Stuudio asukoht: Tartu, Sõpruse pst. 2, III korrus.  

Ruum Hugo

Ruum Hugo.

Ruum Hugo

Ruum Hugo

Ruum Hugo

Ruum Raimond

Ruum Raimond

Ruum Raimond

Ruum Raimond

Using Format