Täpsustav info:

- Hinnakiri kehtib Elva, Tartu ja  Otepää lähipiirkonnas, kuna pesitsen ise siin kandis. Kaugematesse paikadesse sõitmise vajaduse korral lepime hinnas juba täpsemalt suheldes kokku.
- Ma ei küsi  broneerimistasu/ettemaksu, aga kui selgub, et sa siiski ei saa fotosessioonile tulla, siis oleks hea, kui teataksid mulle sellest vähemalt 24 h ette. Seejärel saame juba jooksvalt uue kuupäeva paika panna.
- Stuudiosessiooni tühistamisega vähem kui 24 h enne pildistamist tuleb tasuda stuudio broneerimistasu (30 min 25 €, 1 h 35 €).
- Paketis sisalduvad prindid valin välja ise, pakin need enda tehtud ümbrikusse ja saadan sulle sobivasse pakiautomaati või annan isiklikult üle.

- Ürituste pildistamine: Kuna mitmesuguste koosviibimiste (tüdrukuteõhtud, sünnipäevad..) pildistamisel on palju erinevaid tahke, siis palun saada mulle meilile (ppirjoo@gmail.com) kiri ning kirjelda lähemalt, millise üritusega on tegu- kus ja millal see toimub, kui palju on oodata külalisi, mida sooviksid täpsemalt lasta jäädvustada jms. Selle põhjal saame ka hinnas kokku leppida.
Pulmade puhul oleks väga vahva ka enne tähtsat päeva pruutpaariga kohtuda- saaksime üksteisega juba varakult tuttavaks ning üheskoos pulmapäeva graafiku üle vaadata ning vajadusel miskit kohandada.


- Kinkekaart: saab valida hinnakirja järgi sobiva sessiooni ning selle summa kirjutan kaardile. Kingi saajal on pikema sessiooni soovi korral võimalus hiljem juurde maksta. Kaarte on saadaval mitme kujundusega. Pakin selle kenasse ümbrikusse ja saadan sulle sobivasse pakiaotmaati või annan isiklikult üle. Kinkekaart kehtib 6 kuud, nii et saajal on õuesessiooni korral võimalus endale sobiv aastaaeg valida, millal pildistamise ellu viime. Kinkekaardi näol ei ole privaatsessiooni eest tarvis lisatasu maksta.


Kõik fotorõõmud- ja mured kirjuta mulle siia: ppirjoo@gmail.com ning peame koos plaani! :)

Using Format