Kõige tähtsam info:

Millises piirkonnas hinnakiri kehtib?
Hinnakiri kehtib Elva, Tartu ja Otepää lähipiirkonnas. Kaugematesse paikadesse sõitmise vajaduse korral lepime hinnas juba privaatselt suheldes kokku.

Millal ma pildid kätte saan?
Kui vähegi võimalik, siis saad pildifailid kätte juba fotosessioonile järgneval päeval!
Täpsustan seda broneeringut sõlmides. 


Kus stuudio asub ja kuidas broneerimine käib?
Stuudio asub Tartus, aadressil Sõpruse pst 2 (Sangari maja). Valikus on mitmete nurkadega ruumid Hugo ja Raimond, mille kujundused iga mõne aja tagant uuenevad. Lihtsalt anna mulle oma soovist teada ja broneerin sobiva(d) ruumi(d) ise.   NB! Stuudiosessiooni tühistamisega vähem kui 24 h enne pildistamist tuleb tasuda stuudio broneerimistasu (30 min 25 €, 1 h 35 €).


Kuidas trükkiminevate fotode valimine toimub?
Paketis sisalduvad prindid valin välja ise (kui pole teist kokkulepet), pakin need käsitööna valminud ümbrikusse ja saadan sulle sobivasse pakiautomaati või annan isiklikult üle. Fotod valmivad 2 nädala jooksul.


Kas sa pildistad sündmusi ka?
Jaa, pildistan. Kuna mitmesuguste koosviibimiste (pulmad, tüdrukuteõhtud, sünnipäevad, matused..) pildistamisel on palju erinevaid tahke, siis palun saada mulle meilile (ppirjoo@gmail.com) kiri ning kirjelda lähemalt, millise üritusega on tegu- kus ja millal see toimub, kui palju on oodata külalisi, mida sooviksid täpsemalt lasta jäädvustada jms. Selle põhjal saame ka hinnas kokku leppida ning detailid kiiremini paika.
Pulmade puhul oleks väga vahva ka enne tähtsat päeva pruutpaariga kohtuda- saaksime üksteisega juba varakult tuttavaks ning üheskoos pulmapäeva graafiku üle vaadata ning vajadusel miskit kohandada.
Hinnanäide: Lapse sünnipäev Tartu mängutoas: esimene tund 130 € ja iga järgnev 110 €. Paberfotosid paketis ei ole, aga saab juurde tellida.


Aga ma tahan üksi tulla ja ainult paari uut pilti..

Hästi, teeme siis 15-minutilise sessiooni Elvas või Luke mõisapargis!


Ma sooviksin kinkekaarti soetada!  
Kindlasti on see väga vahva üllatus mälestuste kinkimise näol! Saab valida hinnakirja järgi sobiva sessiooni ning selle summa kirjutan kaardile. Kingi saajal on pikema sessiooni soovi korral võimalus hiljem juurde maksta. Kaarte on saadaval mitme kujundusega. Pakin selle kenasse ümbrikusse ja saadan sulle sobivasse pakiautomaati või annan isiklikult üle. Kinkekaart kehtib 6 kuud, nii et saajal on õuesessiooni korral võimalus endale sobiv aastaaeg valida, millal pildistamise ellu viime. 

NB! EELTEADE! Tegutsen selle nimel, et peagi pakkuda ka sellist sessioonivarianti, et jäädvustan fotod analoogkaameraga 35 mm fimirullile! 36 kordumatut kaadrit värvilise või mustvalge filmiga! Pildistame õues kuni 1,5 h ja tulemusi soovin jagada ka enda portfoolios. Tasu, mis muu hulgas hõlmab ka filmi ning selle ilmutamist ja digitaliseerimist, on sümboolsed 50 €. 
Kui sa juba praegu tunned, et selline temaatika kõnetab sind väga, siis ole hea ja võta minuga ühendust!


Kõik fotorõõmud- ja mured kirjuta mulle siia: ppirjoo@gmail.com ning peame koos plaani. 
Kvaliteetaeg pildiks ja paberile!

Using Format