Minust

Et mis siis on minu jaoks fotograafias kõige vahvam? See hetk, kui ma annan kliendile paberpildid endatehtud ümbrikus üle ning näen tema silmades seda väikest elevusesädet! Mis on sellest veel ägedam? See hetk, kui see armas inimene mõni aeg hiljem teatab, et ta vaatas neid pilte umbes 7 korda uuesti ja uuesti ning imestas, kuidas need küll NII toredad välja tulid! Ja muist lubatakse ka seinale riputada. Ja vanaemale kinkida! Need hetked panevad mu südame naeratama ja päev on taas korda läinud.
Olen käinud fotoringis, harinud end mitmetel kursustel, osalenud fotogruppides, väljasõitudel, ühispildistamistel ning hetkel õpin foto EKA avatud akadeemias. Taas tuleb teadmisi ja oskusi nagu Vändrast saelaudu! Õppida on nii väga tore. Varasemalt Kõrgemas Kunstikoolis Pallas õpitud neli aastat avardasid maailmapilti meeletult palju ning ma kohtasin oma teel lugematul hulgal erinevaid inimesi ning igaühel neist oli oma lugu. Pean tõdema, et neid lugusid oli võimalusel väga põnev avastada ja tundma õppida! Kõik need nn. "kiiksud", väikesed veidrused, traditsioonid, tõekspidamised, unistused.. Lahe on see, et mul on õnn inimeste lugusid siiamaani avastada, nüüd küll lihtsalt väljaspool koolimaja. Annan enda parima, et iga armas inimene saaks sessiooni tulemusena kätte võimalikult "temalikud" fotod ja tihti aitavadki sellele kaasa pealtnäha tühised teadmised- kas inimesele meeldiks pigem maakodus lastega paljajalu murul hullata, panna kummikud jalga, võtta seenekorv kaasa ning minna metsa jalutama või otsida kapist välja enda kõige uhkem kleit ning lasta end pildistada stuudio antiikdiivanil. Võimalusi on lõputult ning piire seab vaid meie endi fantaasia! 

Pesitsen Elvas, kuid olen valmis pildistama ka kaugemal. Eriti südamelähedane on Lõuna-Eesti looduses uitamine ning erinevate temaatikatega kodused sessioonid.
Kirjuta mulle ppirjoo@gmail.com ning lepime kõiges täpsemalt kokku.

Jäädvustagem hetked, mis on meenutamist väärt!

Using Format