Kes ma olen?

Olen Pirjo ja suure fotoviirusega nakatunud!
Mainitud pisik maandus minus aastal 2009 päris oma peegelkaamerat käes hoides ning  sügisel fotoringis käima hakates selgus, et nii, nüüd on kõik, nüüd on läbi- ei see tõbi kuhugi kao!
Õnneks polegi see nii läinud! Olen rõõmsalt tänases päevas endiselt oma toreda fotohullusega! Vahepeale on jäänud ohtralt seiklusi erinevates kunstikoolides, olen käinud mitmetel koolitustel ja kursustel ning alati mitmel moel kunstiga kokku puutunud.
Viimase pärlina toon välja fotoõppe EKAs, mis lõppes suvel 2023- seal kohtasin taas nii palju kihvte inimesi ja sain kamaluga uusi tedmisi ning muidugi- vahelduseks Tartu õhule- ka veidi Tallinnaga lähemalt tutvuda.
Paralleelselt EKA õpingutega käisin ka ettevõtluskoolitusel, sain muide ka alustava ettevõtja toetuse osaliseks ning sügisest asjatangi päris oma ettevõttega! Võtsin nendeks suurteks sammudeks nii kaua hoogu ja olen enda üle väga uhke, et edukalt siiani olen jõudnud.

Mis mind fotomaastikul enim köidab?

Ei ole sugugi nii lihtne küsimus, kui võiks arvata! Portreed ja pulmad- nendest ei suudaks küll loobuda. Särasilmsed paarid, armastavad perekonnad- tegelikult sama lugu.
Inimesed! Mulle meeldivad nad väga. Kõigil on oma lugu, igaüks on iseenda nägu. Õpin midagi kõikidelt, kes minuga pildistama tulevad. Kõik on nii targad, igaüks omamoodii ja vahel tagasi vaadates mõtlen, et mul on ikka väga vedanud, et selliseid hetki võimaldatakse. Lihtsalt nii tänulik..

Kuidas minuga ühendust saab?

Kirjuta mulle enda ideedest, soovidest ja mõttevälgatustest meilile ppirjoo@gmail.com ning mõtleme midagi toredat välja!

Rõõmuga
Pirjo.

 

Mind saad paremini tundma õppida mulle Instagrami külla tulles:

Using Format